2016 liepos 16, Šeštadienis

Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionatas

Pirkti nuotrauką
Peržiūros: 389

Lietuvos moterų paplūdimio tinklinio čempionatas - gerda grudzinskaite, padavimas
gerda grudzinskaite, padavimas
Autorius: Augustas Četkauskas
Id: 835
Rezoliucija: 4541 x 3027

Šeštadienį Vilniuje esančioje "Credit24 arenoje" paaiškėjo Lietuvos paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtojai. Čia vyko finalinis varžybų etapas, kuriame netrūko efektingų epizodų, aistrų, o dėl pergalių buvo kaunamasi net kenčiant skausmą.

Moterų varžybose pirmą kartą Lietuvos čempionėmis tapo Urtė Andriukaitytė ir Irina Zobnina. Jos finale 2-0 (21:14, 21:18) įveikė Monikos Povilaitytės ir Birutės Aleknavičiūtės porą.

"Anksčiau esame laimėjusios atskirus etapus, bet Lietuvos čempionėmis dar nebuvome. Tas įdėtas darbas po truputį atsiperka, nors Lietuvos čempionatas nėra mūsų pagrindinis tikslas - tai tik tarpinė stotelė siekiant aukštesnių tikslų", - sakė U. Andriukaitytė.

Ši Lietuvos pora visus maloniai nustebino šią vasarą Vilniuje pirmą kartą surengtame Europos čempionato "Satellite" serijos etape, kuriame užėmė antrąją vietą.

"Šis sezonas yra gana neblogas, bet žaidimas yra gana banguotas. Būna kartais tokios duobės, kad atrodo, jog niekada neišlipsime, o būna ir tokie pakilimai, kuomet stebimės net pačios. Tai pirmas toks įtemptas sezonas, nes anksčiau niekada nesame žaidusios tiek daug varžybų", - kalbėjo I. Zobnina.

Praėjusių metų čempionės M. Povilaitytė ir Ieva Dumbauskaitė po olimpinio sezono jėgas nusprendė išbandyti žaisdamos su kitomis partnerėmis.

Bronzos medalius iškovojo Vytenė Vitkauskaitė ir Karolė Virbickaitė. Jos mažajame finale įrodė pranašumą prieš jaunąsias Agniešką Paškevič ir Jekateriną Kovalskają.