Krepšelis

2020 liepos 11, Šeštadienis

Ekstremalus bėgimas su kliūtimis „Alfa Run 2020“

Šeštadienį įvyko ilgai lauktas „Alfa run“ renginys, kurio dalyviai priėmė iššūkį įveikti 10 kilometrų ilgio trasą su daugybe ekstremalių kliūčių ruožu

Purvu, ledu, dūmais, elektra ir kitomis kliūtimis apsunkintas ruožas suteikė galimybę sportininkams ir megėjams kvalifikuotis į Europos (OCR ekstremalaus bėgimo) čempionatą. Pasiekus finišą kiekvienas dalyvis gavo rėmėjų įsteigtas dovanas ir medalį, kuris dar ilgai primins apie patirtas emocijas ir pergalę. Pergalę prieš patį save.

Alfa Run – tai ne varžybos, tai proga išbandyti savo protinių ir fizinių galimybių ribas. Čia kiekvienas tampa nugalėtoju, išdrįsęs išeiti iš komforto zonos ir pasiruošęs ištiesti pagalbos ranką šalia esančiam.

Alfa Run – ekstremalus 5-10 kilometrų bėgimas su kliūtimis, kuriame yra daug purvo, ledo, elektros ir dar… Būkite pasiruošę iššūkiams ir staigmenoms, kiekvienas bėgimas yra išskirtinis, unikalus, pilnas adrenalino ir pergalingų emocijų. Bėgimą baigsite žinodami, kad įveikėte kažką nuostabaus ir tapote stipresni nei pradėjote.

Augustas Četkauskas nuotr.

2020 liepos 11, Šeštadienis